Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck

T-Shirt unisex mit Aufdruck - Ruhrpott - 10910 - Gr. S-XXL

T-Shirt unisex mit Aufdruck - Ruhrpott - 10910 - Gr. S-XXL

Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck 10910 Ruhrpott Ruhrpott 10910 T-Shirt unisex mit Aufdruck S-XXL Gr S-XXL T-Shirt unisex mit Aufdruck Gr 10910 Ruhrpott Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck

işkur Logo Türkiye İş Kurumu’nun 07.10.2019 tarih ve 1110 numaralı aracılık izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Hizmetlerimiz

T-Shirt unisex mit Aufdruck - Ruhrpott - 10910 - Gr, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Hohe Formstabilität auch nach vielen Wäschen, Jetzt bestellen, hohe Formstabilität nach vielen Wäschen, Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck, Super Tragekomfort durch die Verwendung von 100 % Baumwolle, T-Shirt unisex mit Aufdruck - Ruhrpott - 10910 - Gr. S-XXL, 150g/m², 150g/qm, 100% Baumwolle, Auch mit Wunschtext oder Firmenwerbung schon ab kleinen Stückzahlen möglich – Sprechen Sie uns an

�T-Shirt unisex mit Aufdruck - Ruhrpott - 10910 - Gr, Das T-Shirt hat einen besonders hochwertigen Druck mit brillanten Farben und langer Haltbarkeit, Das Stoffgewicht unserer Motiv T-Shirts beträgt mind, Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck, Nackenband und Doppelnähte an Ärmeln, 10910 Ruhrpott T-Shirt unisex mit Aufdruck S-XXL Gr, In unserem Shop führen wir weitere T- Shirts und viele andere Artikel mit den schönsten Ruhrgebiets- Motiven und Motiven aus unzähligen anderen Bereichen, Besuchen Sie doch mal unseren Shop, T-Shirt mit Print, Viel Spaß beim Stöbern, T-Shirt mit AUFDRUCK –, Stoffgewicht ca, Drücken Sie Ihre Heimat- Verbundenheit aus, Ein Nackenband und Doppelnähte an Ärmeln erhöhen den Tragekomfort, S-XXL: Bekleidung

Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck
Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck
Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck
Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck
Ruhrpott 10910 S-XXL Gr T-Shirt unisex mit Aufdruck

Kurumsal Hizmetler

1Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus. Nunc elementum risus vulputate, sollicitudin libero ut, mattis neque. Proin ac eleifend nisl. Quisque efficitur at nunc ac interdum. In id efficitur arcu, vel eleifend ante.

Bireysel Hizmetler

2Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus. Nunc elementum risus vulputate, sollicitudin libero ut, mattis neque. Proin ac eleifend nisl. Quisque efficitur at nunc ac interdum. In id efficitur arcu, vel eleifend ante.

Kurumsal Eğitimler

3Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus. Nunc elementum risus vulputate, sollicitudin libero ut, mattis neque. Proin ac eleifend nisl. Quisque efficitur at nunc ac interdum. In id efficitur arcu, vel eleifend ante.

T-Shirt unisex mit Aufdruck - Ruhrpott - 10910 - Gr. S-XXL

Referanslar
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus

Simge Tingül Kimdir?

Simge Tingül Bursa’da doğmuş, ortaokul ve lise öğrenimini Özel İhsan Çizakça Eğitim Kurumları’nda, üniversite eğitimini de Uludağ Üniveristesi İşletme bölümü’ nde tamamlamıştır. Kariyerine 2004 yılında Özdilek İnsan Kaynakları departmanı‘nda başlamış olup, 2011 yılına kadar eğitim, eğitim tasarımı ve kariyer yönetimi alanlarında uzmanlaşmıştır. Buradaki son iki senesinde “İnsan Kaynakları Uzmanı” pozisyonuna terfi etmiştir. Bu pozisyon ile Özdilek’in tüm şubelerde bulunan İnsan Kaynakları Sorumlularının koordinasyonu ve denetlenmesi sorumluluklarını yürüterek, İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerine bütünsel bakmayı deneyimlemiştir. Yedi senelik perakende sektör tecrübesinin ardından Maysan Mando firmasına transfer olmuş, 2016 yılına kadar otomotiv sektörünün dinamiklerini deneyimleme fırsatını elde etmiştir. Maysan Mando firmasında İnsan Kaynakları Departmanı’nın tüm süreçlerininden sorumlu olmuştur. Eğitim yönetimi, performans yönetimi, ücret yönetimi gibi bir çok süreci koordine ederek İnsan Kaynaklarında derinlemesine tecrübe kazanmıştır. Pratik bilgisini teorik bilgi ile daha da güçlendirmek adına Bahçeşehir Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları alanında tezli yüksek lisansını yapmıştır. “Örgütsel Adaletin İşten Ayrılma Davranışı Üzerine Etkisi” hakkında tezini sunmuş ve tezi ile Uluslarası C-IASOS 2019 Kongre’sinde “Yeni İş Bulmak Zor Diye Adaletsizliğe Katlanmak mı? Yoksa Gemileri Yakıp Ayrılmak mı? “ isimli bildiriyi sunmuş, bildirisini makale haline getirmiştir. Beş yıllık otomotiv tecrübesinin ardından farklı bir organizasyon yapısı olan holding yapısını deneyimlemek ve öğrenimlerini artırmak için 2016 yılında Yeşilova Holding şirketinde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır. Yeşilova Holding bünyesinde iki yıl boyunca ekip yönetimi ve süreç kurulumu üzerinde çalışmıştır.
Kariyerinin bu noktasında hep hayalini kurduğu gibi farklı kurumlara ve insanların hayatlarına fayda sağlama isteğini hayata geçirmeye karar vermiş ve 2019 yılında SimgeİK Danışmanlık şirketini kurmuştur. 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesini paylaşmaktan mutluluk duyan Simge Tingül’ün en büyük motivasyonu yarattığı katma değer ile mutlu kurum ve kişiler yaratmaktır.
Simge Dumlu
SİMGE TİNGÜL
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus

Kariyer

POZİSYON ALAN LOKASYON
Teklif Değerlendirme Müdürü Otomotiv İstanbul DETAY
BAŞVURUDOSYA SEÇİLMEDİ