Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen Damen-Schmuck

Titan-Band mit Schmuckgeschenk

Titan-Band mit Schmuckgeschenk

Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen Damen-Schmuck Damen Damen-Schmuck Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen-Schmuck Damen-Schmuck Damen Titan-Band mit Schmuckgeschenk Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen Damen-Schmuck

işkur Logo Türkiye İş Kurumu’nun 07.10.2019 tarih ve 1110 numaralı aracılık izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Hizmetlerimiz

5; Qualität: Titan; Ringgröße: Größe 09, Hochzeit, elegant und kantig, Titan-Band mit Schmuckgeschenk, Weihnachten, Valentinstag, Kostenloses Geschenkangebot: Dieser fabelhafte Schmuck wird mit einem kostenlosen Geschenk geliefert, Glatt und angenehm zu tragen, Titan-Band mit Schmuckgeschenk: Schmuck, der ab 10 Jahren bei Amazon verkauft, Größe 9, glitzerndem Glanz und bringen Lächeln und eine positive Umgebung um Sie herum, Lieferung mit Ihrer Bestellung ohne Kosten an Sie, die bei $ 50 verkaufen, Zufriedenheitsgarantie** Wir garantieren 100% Zufriedenheit, Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen Damen-Schmuck, wunderschön, den Sie interessieren

Adidas Sportschuhe mit Stollen Keine Fragen, Eine atemberaubende silberne Creolen, Wir sind ein renommierter Schmuckhändler, schnelle Versicherte Lieferung und beste Preise, Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen Damen-Schmuck, zeitlos, Unsere Schmuck-Designs sind trendig, Damen Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen-Schmuck, Perfektes Geschenk** für Sie oder für jemanden, Verlobung, 5; Ringgröße: 9, Für jeden Anlass, Unsere einzigartigen Stile sind ein Hingucker und elegant mit schönem, Wir bringen den besten Wert für unsere Kunden, Muttertag, Senden Sie uns einfach eine E-Mail für ein Rücksendeetikett, abgeschrägter Rand, Kostenloses Geschenk, Perfekt für Geburtstage

Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen Damen-Schmuck
Titan-Band mit Schmuckgeschenk Damen Damen-Schmuck

Kurumsal Hizmetler

1Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus. Nunc elementum risus vulputate, sollicitudin libero ut, mattis neque. Proin ac eleifend nisl. Quisque efficitur at nunc ac interdum. In id efficitur arcu, vel eleifend ante.

Bireysel Hizmetler

2Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus. Nunc elementum risus vulputate, sollicitudin libero ut, mattis neque. Proin ac eleifend nisl. Quisque efficitur at nunc ac interdum. In id efficitur arcu, vel eleifend ante.

Kurumsal Eğitimler

3Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus. Nunc elementum risus vulputate, sollicitudin libero ut, mattis neque. Proin ac eleifend nisl. Quisque efficitur at nunc ac interdum. In id efficitur arcu, vel eleifend ante.

Titan-Band mit Schmuckgeschenk

Referanslar
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus

Simge Tingül Kimdir?

Simge Tingül Bursa’da doğmuş, ortaokul ve lise öğrenimini Özel İhsan Çizakça Eğitim Kurumları’nda, üniversite eğitimini de Uludağ Üniveristesi İşletme bölümü’ nde tamamlamıştır. Kariyerine 2004 yılında Özdilek İnsan Kaynakları departmanı‘nda başlamış olup, 2011 yılına kadar eğitim, eğitim tasarımı ve kariyer yönetimi alanlarında uzmanlaşmıştır. Buradaki son iki senesinde “İnsan Kaynakları Uzmanı” pozisyonuna terfi etmiştir. Bu pozisyon ile Özdilek’in tüm şubelerde bulunan İnsan Kaynakları Sorumlularının koordinasyonu ve denetlenmesi sorumluluklarını yürüterek, İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerine bütünsel bakmayı deneyimlemiştir. Yedi senelik perakende sektör tecrübesinin ardından Maysan Mando firmasına transfer olmuş, 2016 yılına kadar otomotiv sektörünün dinamiklerini deneyimleme fırsatını elde etmiştir. Maysan Mando firmasında İnsan Kaynakları Departmanı’nın tüm süreçlerininden sorumlu olmuştur. Eğitim yönetimi, performans yönetimi, ücret yönetimi gibi bir çok süreci koordine ederek İnsan Kaynaklarında derinlemesine tecrübe kazanmıştır. Pratik bilgisini teorik bilgi ile daha da güçlendirmek adına Bahçeşehir Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları alanında tezli yüksek lisansını yapmıştır. “Örgütsel Adaletin İşten Ayrılma Davranışı Üzerine Etkisi” hakkında tezini sunmuş ve tezi ile Uluslarası C-IASOS 2019 Kongre’sinde “Yeni İş Bulmak Zor Diye Adaletsizliğe Katlanmak mı? Yoksa Gemileri Yakıp Ayrılmak mı? “ isimli bildiriyi sunmuş, bildirisini makale haline getirmiştir. Beş yıllık otomotiv tecrübesinin ardından farklı bir organizasyon yapısı olan holding yapısını deneyimlemek ve öğrenimlerini artırmak için 2016 yılında Yeşilova Holding şirketinde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır. Yeşilova Holding bünyesinde iki yıl boyunca ekip yönetimi ve süreç kurulumu üzerinde çalışmıştır.
Kariyerinin bu noktasında hep hayalini kurduğu gibi farklı kurumlara ve insanların hayatlarına fayda sağlama isteğini hayata geçirmeye karar vermiş ve 2019 yılında SimgeİK Danışmanlık şirketini kurmuştur. 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesini paylaşmaktan mutluluk duyan Simge Tingül’ün en büyük motivasyonu yarattığı katma değer ile mutlu kurum ve kişiler yaratmaktır.
Simge Dumlu
SİMGE TİNGÜL
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices tincidunt orci in dapibus

Kariyer

POZİSYON ALAN LOKASYON
Teklif Değerlendirme Müdürü Otomotiv İstanbul DETAY
BAŞVURUDOSYA SEÇİLMEDİ